Welke Europese dossiers zet Vlaanderen bovenaan de agenda?

Benieuwd naar welke Europese thema's de Vlaamse regering in 2016 een trapje hoger op haar agenda zet? Wil u weten welke standpunten Vlaanderen hierbij zal innemen? En heb je over die dossiers ook een idee, mening of suggestie die je wil meegeven aan de Vlaamse regering?

Schrijf dan nu woensdagochtend 17 februari in uw eigen agenda: dan nodigt vleva namelijk Hendrik Theunissen, adjunct-kabinetschef van minister-president Geert Bourgeois, uit om de prioritaire EU-dossiers (inclusief standpunten) van de Vlaamse regering voor te stellen en te bespreken. Onmiddellijk daarna krijgen de aanwezigen zelf de mogelijkheid om in een plenair debat (onder leiding van Julie Bynens en Jan Buysse) te reflecteren over de gestelde prioriteiten en de accenten die hierbij moeten worden gelegd.

Interesse? Het concrete programma, contactgegevens en inschrijvingsformulier vind je hier.