De Wakkere Burger steekt de lont aan het Burgervuur

vuurHoe krijgen burgerinitiatieven meer greep op hun leefomgeving en op het (lokaal) beleid? Als antwoord op die vraag lanceert De Wakkere Burger de campagne ‘Burgervuur’. Via een digitaal platform en trefmomenten wil De Wakkere Burger uitwisseling tussen actieve burgers stimuleren. Zo kunnen ze elkaar inspireren, aanvuren... én elkaar leren kennen. Aansluitend wordt er samen met de burgers nagedacht over aanbevelingen voor het beleid: meer transparantie, betere participatie,...

Omdat kennisuitwisseling staat of valt met inspirerende verhalen is De Wakkere Burger nog volop op zoek naar burgers die hun ervaring met ons willen delen: met welke kleine of grote actie kregen ze gehoor bij het beleid? Hoe kwamen ze al dan niet tot een constructieve samenwerking met hun gemeentebestuur? 

Nog een laatste aansporing via deze bullet points:

Burgers die hun initiatief delen
•    inspireren en versterken andere burgerinitiatieven
•    tonen de kracht van participatie en engagement
•    maken deel uit van een netwerk voor  betere participatie
•    en maken kans op een beloning!

Surf voor alle info naar www.burgervuur.be.
Al het nodige promomateriaal vind je via deze link.
Lid worden van de Facebookgroep "Burgervuur!" kan via deze link.